Ekinler Enerji A.Ş.

Ekinler Enerji A.Ş.

1984 yılında kurulmuş olan ve Konnektör, Terminal, Kablo, Kablo Demetleri ve Komple Pano Montajları üretimde ve sağlık hizmetlerinde faaliyet gösteren Ekinler Grup’un üyesi olan Ekinler Enerji, Ekinler Alternatif Enerji adı altında 2008 yılında Türkiye de enerji alanında faaliyetlerine başlamıştır.

2014 yılında solar sistemler konusunda önderlik yapan ve uluslararası alanda yaklaşık 120 MW EPC tecrübesi olan ve önde gelen markaların satıcısı olarak faaliyet gösteren EPC şirketi partnerlik yapmıştır.

2019 yılı itibari ile de Ekinler Enerji A.Ş. olarak Türkiye'de fotovoltaik alanda çalışmalarına devam etmektedir. Ekinler Enerji kendisini teknik ve bilgi anlamında geliştirmiş piyasaya yön verecek faaliyetlerde bulunmuştur. Güneş enerjisinde çatı ve arazi uygulamaları olarak toplamda 35 MW'lık Kurulum ve 90 MW'lık Proje Geliştirme tecrübesi bulunmaktadır. Türkiye GENSED kurucu üyelerindendir ve aynı zamanda Ulusal Fotovoltaik Yol Haritasının oluşumuna katkı sağlamıştır.

Ekinler Enerji Video

Ayrıca Ekinler Endüstri A.Ş. ve Ege Kablo olarak Solar Konnektör, Solar Kablo ve Solar Junction Box üretimi ile Türkiye de enerji alanında ilkleri gerçekleştirmiştir.

Bünyesinde mevcut analiz ve yürütme altyapısı, teknik ve deneyim ile Türkiye ve çevre ülkelerdeki enerji ihtiyaçlarının giderilmesinde çevre dostu ve aynı zamanda ekonomik olarak geleceğin enerji ürünlerinin, iş yerleri, okullar, endüstriyel tesisler, açık arazi uygulamaları vb. yerlerde uygulamasına yönelik çözümler üreten ve tüm Türkiye ve çevresi için alternatif enerji ürün ihtiyaçlarını karşılayan bir firmadır.

Kataloğumuz için tıklayınız...