Ege Kablo

Ege Kablo

Firmamız, EKİNLER GRUP şirketlerinin bir üyesi olup, PVC kablo, PVC makaron, silikon kablo, solar (fotovoltaik) kablo üretim hatlarının yanı sıra sıcak kalaylı tel, PVC granül ve silikon hamur üretim bölümleri bulunmaktadır.

Ege Kablo; mevcut ürün yelpazesi, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile Vestel, Indesit, Airfel, Demirdöküm, Arçelik, Uğur Soğutma, BMC gibi Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya, otomotiv, savunma ve elektronik sanayisinde faaliyet gösteren firmaların kablo tedarikçisi durumundadır

Ayrıca müşteri memnuniyetine verdiği önem, etkin üretim ve servis anlayışının yanı sıra, sahip olduğu RoHS, HAR, VDE, TÜV, TSE ve GHOST ürün belgeleri, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ve yakın zamanda almayı hedeflediği ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ile kaliteye ve çevreye verdiği önemi göstermekte ve müşterilerinin güvenini kazanmaktadır.

www.egekablo.com

Ekinler Endüstri

Ekinler Endüstri

Ekinler Endüstri; Konnektör, Terminal, Kablo, Kablo Demetleri ve Komple Pano montajları üretiminde lider bir firmadır.Uzman Ar-Ge Mühendisleri ve kendi bünyesindeki kalıp üretim birimleriyle; yüksek hassasiyet gerektiren, dar ölçü toleranslı her türlü metal ve plastik parça üretiminde de iddialı bir alt yapıya sahiptir.

İşletmelerinde ISO 9001-2008 ve ISO 16949-2009 kalite sistem belgesine sahiptir ve tüm ürünlerinde; RoHS - HAR - VDE - TSE - GHOST belgeleri bulunmaktadır.

Rekabetçi fiyatları, yüksek kalite anlayışı ve gelişmiş teknolojisi ile Türk Elektronik sektörünün güçlü ve güven duyulan firmalardan biridir.

Bilgi, Teknoloji ve Kalitede güven duyacağınız bir firma arayışınızda sizlere de yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

www.ekinlerendustri.com

Eurosol GmbH

Eurosol GmbH

Eurosol, Avrupa'da güneş sistemlerinde lider bir EPC şirketi olarak 1994 yılında kurulmuş ve dünya çapında 8 ülkede EPC ve lider markaların bayisi olarak faaliyet göstermektedir.

2500'den fazla her türlü uygulama yapılmıştır (Açık Alan ve Çatı Entegrasyonu). Şirket merkezi Almanya'dadır ve dünyanın gelişmekte olan pazarlarında ortaklıkları bulunmaktadır.

Orta Doğu, Kuzey Afrika, Japonya ve Güney Amerika'da Yenilenebilir Enerji üzerinde çalışmaktadır.

Eurosol, Enerji Üretimi, Enerji Yönetimi ve Enerji Tasarrufu konusundaki uzmanlığını ve deneyimini genişletmektedir.

www.eurosol.eu